Co je galvanická žehlička?

Galvanická žehlička je jedním z příjemnějších způsobů, jak můžete udržet svou pleť ve formě.Funguje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu, což znamená že povzbuzuje buňky k vyšší aktivitě.Vyrovnává vrásky, oživuje vlasovou pokožku, celkově omlazuje pleť a vyhlazuje celé tělo.Velikostí i vzhledem připomíná galvanická žehlička klasický depilační strojek.

Jaký je výsledek?

Studie prokázaly, že léčba používání přístrojem Galvanic Spa II může zlepšit import aktivních složek o 70% a více už do 24 hodin. Unavená a zatížená pokožka se naplní novou energií, uklidní se a zbaví se stresu. Už po 10ti minutách se budete cítit tak, jako byste strávili osvěžující hodinku u vaší kosmetičky. Ošetřující vodivý gel pomáhá svými účinnými složkami obnovit strukturu pokožky, posilňuje krevní oběh a energii buněk. Po prvím ošetření bude vaše pokožka hebší a zdravější.

Provádíme ošetření - ageLOC® GALVANIC BODY SPA

Nyní můžete odhalit tajemství mladistvě vypadajícího těla.Společnost Nu Skin® zachytila budoucnost péče o tělo díky přístroji ageLOC® Galvanic Body Spa, který obsahuje patentovaný nástavec na tělo navržený tak, aby dodal 10krát více složky do vaší pokožky, pokud je používán s ageLOC® Body Shaping Gel. Body Shaping Gel je formulován tak, aby pracoval exkluzivně s galvanickými přístroji Nu Skin® a přinesl tělu anti-ageingové přísnosy ageLOC®. Toto ošetření lázeňské kvality minimalizuje a pomáhá vyhladit zjevnost celulitidy, zlepšuje vzhled pevnosti pokožky a pomáhá zlepšit její celkový vzhled.

Hýčkáme Vás výrobky těch nejkvalitnějších značek